fbpx

Skride lidmašīnā uz Bostonu izglābj kāda pasažiera dzīvību

Kardiologs, partijas IZAUGSME valdes priekšsēdētājs Andris Skride ceļā no Amsterdamas uz Bostonu (ASV) sniedzis medicīnisko palīdzību un izglābis dzīvību vienam no šī reisa pasažieriem.

 

30.novembrī Skride bija devies ceļā ar aviokompānijas “Delta Airlines” lidmašīnu uz Bostonu (ASV), lai piedalītos tur notiekošajā starptautiskajā medicīnas un zinātnes konferencē.

 

Esot virs Atlantijas okeāna, viņš bija pamanījis lielu kņadu, pēc kuras sekoja jautājums skaļrunī par to, vai lidmašīnā ir kāds ārsts.

 

“Man kā jau pierasts līdzi gan oksimetrs, gan spiediena mērīšanas aparāts un pat neliels medikamentu klāsts – jāsaka gan, ka aviokompānijai arī bija šis tas no vajadzīgā. Pasažieris sadakterēts un priecīgs, aviokompānija pateicīga,” sacīja Skride.

 

Skride ir latviešu ārsts un politiķis, medicīnas zinātņu doktors, ieviesis Latvijā vairākas jaunas ārstēšanas metodes, organizējis un līdzdarbojies pirmajā plaušu transplantācijā Latvijas vēsturē, Latvijas Reto slimību speciālistu asociācijas dibinātājs un vadītājs.